DS-2CE12DF0T-FS price in Bangladesh | Spark Gateway
Hikvision DS-2CE12DF0T-FS 2MP ColorVu Audio Bullet Camera best product price in bd
-8 %
Camera Feature
Effective Pixels Mega Pixels: 2.0MP
Image Sensor 2 MP CMOS
IR Distance Up to 40 m white light distance for bright night imaging
KEY FEATURES
Interface Video Output: Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS Alarm: Solid Light Alarm (White Light)
Lens
Aperture F1.0
Focal Length 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 55°, diagonal FOV: 125° 3.6 mm, horizontal FOV: 84°, vertical FOV: 45°, diagonal FOV: 99°
Lens Type 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens
Others Lens Features Lens Mount: M12
PHYSICAL SPECIFICATION
Power 12 VDC ± 25%, max. 3.2 W,*You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera.
Dimensions Ø70 mm × 116.1 mm (2.75" × 4.57")