HAC-HDW1200CLQ-IL-A price in Bangladesh | Spark Gateway
Dahua HAC-HDW1200CLQ-IL-A 2MP Eyeball CC Camera best product price in bd
-8 %
Camera Feature
Effective Pixels 1920 (H) × 1080 (V)
Image Sensor 2 MP CMOS
IR Distance 20 Meter
KEY FEATURES
Interface 1x RJ-45
Lens
Angle of View Pan: 0°–360° Tilt: 0°–78° Rotation: 0°–360°
Aperture F2.0
Focal Length 3.6 mm
Lens Type Fixed-focal
PHYSICAL SPECIFICATION
Power 12 VDC ± 30%
Dimensions Φ97.1 mm × 93.8 mm (Φ3.82" × 3.69")